Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)[

dramokr.jpg

Rugpjūčio 4 d., ketvirtadienį, 11 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) kviečiame tėvelius kartu su vaikais (8 mėn. - 4 m.) į kūrybinį užsiėmimą „Spalvotas pasaulis“.

Užsiėmimą veda Indrė Neimantė - mama, edukologė, Family Lab Academy Klaipėdoje vadovė ir mokytoja, knygos tėvams ir specialistams bendraautorė, inovatyvių mokymų lektorė.

Užsiėmimo metu vaikai patys kuria, žaidžia, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami. Veiklos bei jų turinys sukurtas atsižvelgiant į šio amžiaus tarpsnio raidos ypatumus, apimant socialinę, emocinę, pažintinę, meninę bei komunikavimo gebėjimų ugdymo sritis. Svarbu patogiai apsirengti ir turėti atsarginius rūbelius, jei vaikas išsiteptų ar sušlaptų - tokiu atveju galėsite nevaržomai tyrinėti.

Užsiėmimas rengiamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“ – skirtą visai šeimai: vaikams ir tėvams. Veiklomis prisidedame prie vaiko ir tėvų emocinės gerovės kūrimo, skatiname kūrybiškumą, bendruomeniškumą.

Užsiėmimas NEMOKAMAS.

BŪTINA REGISTRACIJA tel. (8 46) 314719 arba el. paštu: vaikai@biblioteka.lt 

Dalintis: https://www.facebook.com/events/455738409452380 


Kiti projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginiai