Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

dramokr.jpg

Liepos 23 d., šeštadienį, 13.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) kviečiame į muzikinio teatro visai šeimai „GYVI TEATRE“ interaktyvų edukacinį miuziklą „PELYTĖS VIVO KUPRINĖ“.

Melodijos saloje gyvena Pelytė Vivo ir Garsai. Dienomis jie dainuoja, kvailioja, groja, pykstasi ir gražiai draugauja. Pelytė Vivo, kaip tikra apsukruolė, rūpinasi Garsais, išsklaido visus ginčus ir suburia juos į vieną darnią melodiją. Šiai melodijai kaskart nuskambėjus per visą salą nuaidi įvairiausių spalvų, garsų paletė – Gama.

Tačiau vieną gražų rytą, Pelytei Vivo pramigus, Garsai sumanė pasižvalgyti už Melodijos salos ribų. Garsai pasklido po visą pasaulį ir nebesurasdami kelio atgal pasiliko skirtinguose kraštuose. Nuo čia istorija ir prasideda. Pelytė Vivo turi didžiulę misiją – susikrauti būtiniausius daiktus į kuprinę, surasti pasimetusius draugus ir grąžinti juos į Melodijos salą.

Įsitraukę į siužeto vingius, neįtikėtinas istorijas ir išlaisvinę fantazijų pasaulį, vaikai susipažįsta su muzikiniais gamos garsais ir jų pavadinimais.

Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“ – skirtą visai šeimai: vaikams ir tėvams. Veiklomis prisidedame prie vaiko ir tėvų emocinės gerovės kūrimo, skatiname kūrybiškumą, bendruomeniškumą.

Renginys NEMOKAMAS.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/5949565531724768 


Kiti projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginiai


Renginio akimirkos