Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

dramokr.jpg

Liepos 14 d., ketvirtadienį, 11 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) kviečiame tėvelius kartu su vaikais (nuo 1,5 mėn. iki tol, kol vaikučiui patinka būti šokdinamam nešioklėje) į „Šokius su kūdikiais nešioklėse“.

Esant blogam orui, keliamės į šalia esančią Vaikų biblioteką (Danės g. 7).

Užsiėmimą veda Indrė Neimantė - mama, edukologė, Family Lab Academy Klaipėdoje vadovė ir mokytoja, knygos tėvams ir specialistams bendraautorė, inovatyvių mokymų lektorė.

Šokio su kūdikiais metu svarbi emocija ir tai, ką patiriate šokdami. Didelis dėmesys skiriamas optimaliam užsiėmimo intensyvumui bei sudėtingumui, kad šokantieji galėtų mėgautis girdima muzika bei laisvai judėti kartu su savo geriausiu partneriu – mažyliu. Įdomu tai, kad šokant mažyliai dažniausiai užmiega, o šokantieji atsipalaiduoja ir mėgaujasi nesudėtingomis šokio kombinacijomis. Svarbu turėti su savimi ergonomišką nešioklę arba vaikjuostę (keletą nešioklių turėsime paskolinimui, padėsime tinkamai susireguliuoti), vandens ir patogią avalynę. Jokia ankstesnė šokio patirtis nėra būtina.Užsiėmimas rengiamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“ – skirtą visai šeimai: vaikams ir tėvams. Veiklomis prisidedame prie vaiko ir tėvų emocinės gerovės kūrimo, skatiname kūrybiškumą, bendruomeniškumą.

Užsiėmimas NEMOKAMAS.

BŪTINA REGISTRACIJA tel. (8 46) 314719 arba el. paštu: vaikai@biblioteka.lt