Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

dramokr.jpg

ĮDOMIOS IR NEMOKAMOS fotografijos pamokos klaipėdiečiams!! Birželio 28 d. 15.00 val., liepos 5 d. 16.30, liepos 12 d. 17.30 val. ir liepos 19 d. 17.30 val. kviečiame susitikti Interaktyvioje vasaros skaitykloje, Karlskronos aikštėje ir pažvelkti į fotografiją plačiau. Ir visiškai nesvarbu, kokiomis priemonėmis fotografuojate. Tai gali būti Jūsų telefonas, turintis fotokamerą, senas analoginis fotoaparatas ar pati moderniausia profesionali fotografijos technika. Visos priemonės tinka. Visi esame fotografais. Tokiais mus daro dinamiški technologiniai pokyčiai.

Susitikimo metu sužinosite, kad fotografija taip pat yra kalba ir norint kurti pasakojimus, eiles ar tiesiog rašyti dienoraštį vaizdais reikia šiek tiek žinių. Aptarsime esmines ekspozicijos taisykles, kompozicijos pagrindus, atrasite technines galimybes apie kurias nesusimąstėte. Keliausime nematytomis ir neištirtomis Klaipėdos senamiesčio vietomis, surasite naujų bendraminčių, kurie galbūt taps Jūsų fotografijos bičiuliais ar draugais.

Būtina registracija:

Užsiėmimo trukmė 3-4 val. 

Trumpai apie lektorių

Klaipėdoje gyvenantis Gediminas Juška (g. 1974) dirba fotografijos profesijos mokytoju Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje. Toliau fotografijos žinias gilina studijuodamas fotografiją Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegijoje.
Gedimino darbus, video prisistatymą galima peržiūrėti Facebook profilyje: https://www.facebook.com/GediminasJuska 

Dalintis: https://fb.me/e/1ODIR4czX