Vieta:  KMSVB Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

Gegužės 14 d., šeštadienį, 12.00-15.00 val. kviečiame Šeimos dieną švęsti kartu su Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešąja biblioteka Pempininkų aikštėje prie fontano!

Šventėje turės ką veikti visi šeimos nariai – nuo jauniausių iki vyriausių!

♦ Priminsime ir supažindinsime su seniai žaistais (kai namuose neturėjome kompiuterių!) lauko žaidimais;
♦ kartu surengsime robotų olimpines žaidynes;
♦ edukacijoje pasigaminsime „puppet“ lėlytes;
♦ pakviesime sudalyvauti orientaciniame žaidime bei susipažinti su įvairiais optiniais prietaisais!
♦ Jūsų lauks animatoriaus – Kitana/ vaikų švenčių organizatorius – atrakcijos bei saldūs prizai!

Renginyje taip pat dalyvaus UAB „Optomika“ dirbanti su optiniais, optoelektroniniais, šiluminiais bei naktinio matymo prietaisais ir specialiąja įranga, kuri pritaikyta ne tik mėgėjiškai, bet ir profesionaliai veiklai, tokiai kaip kariuomenė ar policija!

Smagaus laiko su šeima prie Pempininkų fontano! (P.s. esant prastam orui, šventė vyks Pempininkų bibliotekoje (Taikos pr. 81A, Klaipėda).

Dalintis: https://www.facebook.com/events/593729845002498

Renginio akimirkos