Vieta:  KMSVB Meno skyrius (J. Janonio g. 9)

dramokr.jpg

Gegužės 10 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) atidaroma BIRUTĖS FIODOROVOS tapybos ir VIRGILIJAUS BIZAUSKO vitražinių miniatiūrų paroda. Paroda veiks iki gegužės 31 d.

Menininkai Birutė Fiodorova ir Virgilijus Bizauskas uostamiestį iškeitė į jaukų gamtos prieglobstį Lopaičiuose prieš penkiolika metų. Piliakalnio gatvės 1-ajame name menininkai įkūrė svečių namus, jaukią arbatinę, dailės galeriją, išpuoselėjo aplinką, tačiau nepamiršo ir kūrybos. Abu nuolat kuria – Birutė tapo, Virgilijus kuria vitražines miniatiūras, kurios puošia jaukios arbatinės - galerijos langus.

Virgilijus Bizauskas ekspozicijai sukūrė vitražo miniatiūras, Birutė Fiodorova eksponuoja natiurmortus ir peizažus, sukurtus Lopaičiuose.

Klaipėdiečiai Virgilijų Bizauską pažįsta kaip vitražo meistrą. Jaunesnioji karta dar prisimena Virgilijaus smėlio simpoziumus ir Body Art performansus. Smagūs buvo laikai.

Birutė Fiodorova visada tapė, fotografavo, mokė moksleivius dizaino pagrindų. Virgilijus irgi kurį laiką dėstė Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultete.

Įsikūrę Lopaičiuose ir pamažu atsikratę visų prievolių, menininkai daugiau laiko gali skirti savo ir kitų menininkų kūrybai bei kultūrinei veiklai. Kasmet jų įkurtame „Pilies malūne“ vyksta dailininkų plenerai, organizuojami kūrybinės dirbtuvės, nuolat vyksta įvairūs kultūriniai renginiai.

Savo kūrybą Virgilijus ir Birutė dažniausiai eksponuoja savo „Pilies malūno“ galerijoje, tačiau ne vieną parodą jie buvo surengę Tveruose, Rietave, Klaipėdos Baroti galerijoje.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

 

Dalintis: https://www.facebook.com/events/570869790900051 

Renginio akimirkos