Vieta:  KMSVB „Kauno atžalyno“ padalinys (Kauno g. 49)

Gegužės 5 d., ketvirtadienį, 12 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) vyks teatro užsiėmimų ciklo senjorams antrasis literatūrinis performansas „Ožio kliedesiai“ su „Taško“ teatro aktoriais Solveiga Reklaityte ir Gediminu Povilavičiumi.

Gyvenimo grožis ir jos prasmė sudomina žmogų nuo tada, kai jo smegenų vingiai išsimindo tiek, kad juose susiformuoja galimybė šios minties užgimimui. Ir jei minčių takeliai neužželia pelėsiais ir yra karts nuo karto nuostabių (dažniausiai, deja, neigiamų) patirčių katana nugenėjami, tai ši mintis žmogaus nepaleidžia iki pat paskutinės akimirkos. Koks skirtumas tarp Archimedo ir Lervos? Jeigu vis tiek viskas pasibaigs ir tegyvensime poros ateinančių kartų atmintyje – koks, iš tiesų, skirtumas, kaip gyvensime? „Juk net ir netikinčiam kūdikiui aišku – Dievas geras, o Šėtonas, atvirkščiai – blogas! Bet juk tai, ponai, ožio kliedesiai! Ką mes apie juos iš tiesų žinome?“.

Plačiau apie teatro užsiėmimų ciklą ir kitus literatūrinius performansus

Kviečiame dalyvauti!