Vieta:  KMSVB Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

dramokr.jpg

Balandžio 12 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) bus pristatoma dar viena Klaipėdos leidėjų įdomi knyga „Iškylanti Klaipėdos istorija“.

Verčiant kiekvieną knygos puslapį visa didybe realiai iškyla žymiausi Klaipėdos istoriniai objektai, tokie pastatai kaip Klaipėdos dramos teatras, Laikrodžių muziejus, brigantina Meridianas, Lietuvos jūrų muziejus ir kt. Šis leidinys savo turiniu orientuotas į Klaipėdos miesto svečius ir gyventojus, skirtas ne tik vaikams, jaunimui, bet ir suaugusiems.

Lietuvoje „pop-up“ žanras – retenybė, todėl knygos pristatymo metu bus suteikiama išskirtinė galimybė dalyvauti edukacijoje ir susipažinti su šio žanro specifika gyvai. Edukaciją ves dizainerė Justina Plienaitienė. Žiūrovai galės stebėti, o dvylika iš jų realiai išbandyti ir pajusti, pop-up dviejų knygų gaminimo procesą. Dizainerė pristatys techniką, kaip išgauti erdvines skulptūras, pastatus, kitus objektus, leis eksperimentuoti spalvomis, karpiniais, galėsite pasidžiaugti bendrais kūrybos rezultatais.

Kiekvienas erdvinės po-up knygos puslapis – netikėtumas, siurprizas, kuriam sukurti reikia ne tik plačios vizualikos, bet ir tikslių techninių žinių. Dalyvaukite renginyje ir sužinosite, kaip gali gimti knyga Jūsų rankose.

Šią originalią erdvinę knygą kūrė dizainerė, maketuotoja, konstruktorė – Justina Plienaitienė, tekstų autorė, redaktorė – Rita Maksimavičienė, iliustratorė – Raminta Jogminaitė, maketo konstrukcinius sprendimus priėmė Vladas Tiškus, projektų vadovė – Jolanta Juškienė, išleido – UAB „Druka“.

Maloniai kviečiame balsuoti už populiariausią „Klaipėdos knygą 2021“ svetainėje www.biblioteka.lt/balsavimas 


Dalintis: https://www.facebook.com/events/667787834324662/