Vieta:  KMSVB Kalnupės padalinys (Kalnupės g.13)

dramokr.jpg

Iki vasario 18 d. Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinyje (Kalnupės g. 13) veikia dailininko Vladimiro Bogatyriovo tapybos darbų paroda „Simbiozė". Kviečiame visus, didelius ir mažus meno gerbėjus.

Dailininkas Vladimiras Leonovičius Bogatyriovas gimė 1945 m. tolimuosiuose rytuose, jūreivio šeimoje. 1976 m. baigė Sankt Peterburgo I.Repino dailės akademiją ir pagal paskyrimą atvyko dirbti ir gyventi į Vilnių. Nuo 1982 m. gyvena ir dirba Klaipėdoje.

V.L. Bogatyriovas yra dailininkas-polistilistas, kuriantis pačiais įvairiausiais žanrais ir technikomis – nuo vaizdingų istorinių ir lyrinių peizažų, natiurmortų ir portretų iki „fantasy“ žanro paveikslų, dekoratyvinių pano, grafikos bei skulptūros.

Nuo 1992 m. tapo Lietuvos dailininkų sąjungos nariu.

Dalyvavo daugiau nei vienam šimte tarptautinių, respublikinių ir miesto parodų, surengė daugiau nei 50 personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje. Dailininko darbai eksponuojami muziejuose ir privačiose kolekcijose Lietuvoje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijjoje, JAV ir kitose pasaulio šalyse.

Autoriaus darbus galite pamatyti ir paspaudę nuorodą: https://bbf.lt/bS2qf