Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Gruodžio 3 d., penktadienį, 11 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) surengsime neįgaliesiems skirtą interaktyvią paskaitą-edukacinę pamoką „Emocijų išraiška: žodžiai ir spalvos“.

Renginio metu kalbėsime apie tai, kaip lavinti atmintį ir žingsnis po žingsnio stiprinti savo protines galias. Praktinės dalies metu atliksime įvairias užduotis, kurios padės geriau suvokti savo emocijas, tobulins mąstymą ir padės išsaugoti atmintį.

Renginys organizuojamas tęsiant Lietuvos kultūros tarybos finansuoto projekto „Negalios transformacija: kūrybiškumas ir saviraiška“ veiklas.

Būtina išankstinė registracija. Norinčius dalyvauti prašome skambinti tel. (8 46) 448336.

Kiti Tarptautinei žmonių su negalia dienai skirti renginiai