Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Iki lapkričio 20 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) eksponuojama Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studijos „Varsa“ auklėtinės Viltės Kiaurakytės paroda „Spalvoti potėpiai“.

„Mokausi Simono Dacho progimnazijos 8-oje klasėje. Jau septynerius metus lankau dailės studiją „Varsa“. Mano įkvėpėja – mokytoja Loreta Laurinavičienė, – pasakoja jaunoji menininkė. – Yra pavykę savo darbais atkreipti respublikinių ir tarptautinių dailės konkursų komisijų dėmesį – ne kartą esu tapusi prizininke ir laureate. Piešimas man – galimybė išreikšti savo mintis ir jausmus per spalvų žaismę“.

Kviečiame aplankyti!