Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 12 iki 18 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Rugpjūčio 7 d. programa

Veikia knygų parodos: „GĖLIŲ KOMPONAVIMO MENAS“ ir „ATRASKIME KELIONIŲ DŽIAUGSMĄ“.

12.00–18.00 val. Vasaros skaitykla. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai.
12.00–13.00 val. Šachmatų klubas vaikams: pamokos norintiems išmokti ar smagiai pažaisti su bendraminčiais. Vadovas Vladimir Balaklijec.
13.00–15.00 val. Šachmatų klubas suaugusiems: pamokos ir smagus laikas su bendraminčiais. Vadovas Vladimir Balaklijec.
13.00–14.00 val. Teatralizuotas susitikimas su knygų vaikams rašytoju Benu Bėrantu. Vaikų laukia mini monospektaklis – nuotaikingas knygos „Ponas Kampas“ pristatymas ir smagi pažintis su atgijusiu knygos veikėju ponu Kampu.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa! Visi renginiai nemokami.

Dalintis: