Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

Kultūrinių renginių programa „Pėdink į Girulius“.

Rugpjūčio 4 d., trečiadienį, 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) kviečiame į susitikimą su aktoriais Juozu Gaižausku ir Emilija Latėnaite.

Žinomas Lietuvos teatro ir kino aktorius, TV projektų dalyvis ir laidų vedėjas, „Domino“ teatro trupės narys bei piligrimas Juozas Gaižauskas pristato savo knygą „Dievas su šlepetėmis“ ir kviečia į susitikimą!

Tai – dvasinio prabudimo keliu pasivaikščioti kviečiantis kūrinys apie begalinį tikėjimą stebuklu.

Kokia gi ta kelionė į save – per save – virš savęs – su savimi? Kokias patirtis, sukauptas žygiuojant Camino Santiago de Compostela piligriminiu keliu, knygoje įamžino autorius? Visa tai išgirskite ne tik iš paties J. Gaižausko, bet ir jo kolegės Emilijos Latėnaitės.

Aktoriai savo pašnekesį praturtins gitaros bei fleitos garsais.

Laukiame Jūsų atpėdinant į Girulius!

Panaudota „Alma Littera“ nuotr.

Dalintis
: https://www.facebook.com/events/253614432941646