Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

RENGINYS VYKS BIBIOTEKOJE (Turgaus g. 8)

Liepos 30 d.
, penktadienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) kviečiame į koncertą „Mylimiausios Izraelio dainos“. Skambės sakralinės ir populiarios dainos hebrajų ir idiš kalba. Dalyvauja: Olga Šardt-Žorova (balsas, smuikas) ir Saulius Šiaučiulis (fortepijonas).

Operinio dainavimo aukštumų siekianti klaipėdietė Olga Šardt-Žorova baigė Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją, Gnesino valstybinį muzikos koledžą Maskvoje, tobulinosi Birmingemo konservatorijoje. Solistė yra daugelio konkursų prizininkė ir nugalėtoja. Ji dalyvauja ir televizijos projektuose – 2016 m. ji tapo projekto „Baltijos balsas“ finalininke. Olga pati organizuoja savo solinius koncertus Lietuvoje, Izraelyje, kitur Europoje. Atlikėja yra ne tik puiki solistė, bet ir šiltas žmogus, viską daranti su begaliniu nuoširdumu, todėl publika ją akimirksniu įsimyli, o jos atliekami kūriniai nepalieka abejingų.

„Man labai svarbu, ką spinduliuoja mano atliekama muzika, kokią nuotaiką ji skleidžia. Todėl renkuosi tokius kūrinius, kurie žmogų pakylėja virš jo buities ir kasdienybės, kurie įkvepia, suteikia vilties, ramybės, pripildo širdį džiugesio, suvirpina ją. Man labai svarbūs tekstai, todėl šios programos tekstai yra pozityvūs, praturtinantys į koncertą atėjusio žmogaus vidinį pasaulį, o mintis pripildantys šviesos.“ – sako koncerto solistė Olga Šardt.

Džiazo pianistas ir pedagogas Saulius Šiaučiulis baigęs studijas grįžo į gimtąją Klaipėdą ir įsitraukė į jos muzikinį gyvenimą, aktyviai reiškiasi kaip džiazo pianistas. Yra koncertavęs su žymiausiais džiazo muzikos ir akademinės muzikos atlikėjais Lietuvoje ir Europoje. S.Šiaučiulis yra sukūręs muziką Klaipėdos dramos teatro spektakliams, kompozitorius taip pat yra žinomas pedagogas.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa! Visi renginiai nemokami.


Dalintishttps://www.facebook.com/events/955496591916418