Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

dramokr.jpg

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvi vasaros skaitykla, Karlskronos aikštėje atveria duris naujam sezonui. Nuo 2021 birželio 22 d. antradieniais – penktadieniais nuo 11 iki 19 valandos, šeštadieniais nuo 12 iki 18 valandos kviečiame klaipėdiečius, svečius skaityti knygas, spaudą, poilsiauti ir mėgautis kultūrine-edukacine programa po atviru dangumi. 

Birželio mėnesį bendradarbiaudami kartu su kitomis kultūros ir meno organizacijomis, aktoriais, edukatoriais paruošėme ne vieną malonią staigmeną vaikams ir suaugusiems, kviečiančią pasinerti į kūrybos, fantazijos ir pažinimo pasaulį; atrasti knygą, kaip desertą, kuri suteikia saldumo, naujų spalvų, atgaivina mintis ir veda į nuotykį (skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“). Visi renginiai nemokami. Atverkime duris vasarai! 

 Birželio 22 d. programa

Nuo 11.00–19.00 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai.
11.00–12.00 val. Edukacinė pamoka neįgaliesiems „Teatras – žmogaus gyvenimo veidrodis“. Kartu su aktore N. Sabulyte. Pagal projektą „Negalios transformacija: kūrybiškumas ir saviraiška“.
12.15–13.30 val. Spalvinga edukacija vaikams su vandens purkštukais „Nuspalvink vasarą“.
14.00–15.00 val. „Balioniadienis“: balionų lankstymo dirbtuvėlės, įvairios estafetės ir žaidimai vaikams.
17.00–18.00 val. Anglų kalbos klubas norintiems lavinti anglų šnekamosios kalbos įgūdžius / kiekvieną antradienį.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa! Visi renginiai nemokami.