Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Birželio 16 d., trečiadienį, 18 val. kviečiame į vasaros kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ atidarymąvakarą, skirtą V. Mačernio 100-osioms gimimo metinėms. Programą atliks bardas Jonas Baltokas ir aktorė Virginija Kochanskytė. Šiuo renginiu neatsitiktinai pradėsime patrauklią ir spalvingą vasaros renginių programą – ją šiemet dedikuojame jauniausiam lietuvių literatūros klasikui Vytautui Mačerniui.

Birželio 23 d. pakviesime į susitikimą su puikiai pažįstama ryškia asmenybe – aktore Nijole Narmontaite; birželio 25 d. talentingi Loretos Ramelienės vokalo studijos auklėtiniai (suaugusieji ir vaikai) pradžiugins modernios klasikos koncertu ir dailės darbų paroda „Vasaros preliudija“; birželio 30 d. jūsų lauks viešųjų ryšių specialisto, žurnalisto Ryčio Sabo knygos „Gaono kodas“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi.

Tikimės, kad vasaros renginių programa „Pėdink į Girulius“ klaipėdiečius ir miesto svečius sudomins, nustebins, praturtins ir numalšins karantino metu atsiradusį kultūrinių renginių troškulį. Kviečiame dalyvauti, apsilankyti jaukioje Girulių bibliotekos erdvėje ir pasisemti teigiamų emocijų, kurios išliks ilgam!

Maloniai visų laukiame Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A). Renginiai nemokami.


Dalintis: https://www.facebook.com/events/213186400641405 

Renginio akimirkos