Vieta:  Tiesioginė transliacija

dramokr.jpg

Spalio 22 d. 11 val. vyks ketvirtoji akcijos „Senjorų dienos internete“ tiesioginė transliacija „E. saugumas: draugaukime ir neapsigaukime“. Šįkart transliacijoje bus kalbama intriguojančia tema. Ar esate pastebėję, kad kažkada įsigyta prekė „persekioja“ jus vos tik atsidarote interneto naršyklę? Kas ir kodėl už to slypi ir ko imtis, kad tai liautųsi? Kaip bendrauti internetu etiškai, saugiai ir atsakingai? Ekspertai pateiks naudingų patarimų, kad internete būtume saugūs.

Transliacijos nuorodahttps://youtu.be/1lX6nnDqEDE  

Teminės akcijos „Senjorų dienos internete“ metu, spalio 19–23 d., projektas „Prisijungusi Lietuva“ rengia internetinius seminarus, kuriuos kasdien nuo 11 val. kviečiame žiūrėti Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekos artimiausiame padalinyje arba iš visų išmaniųjų įrenginių, turinčių interneto prieigą, ir užduoti klausimus. Internetinių seminarų metu savo sričių ekspertai ir žinomi Lietuvos žmonės dalinsis žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus skirtingose sferose.

Akcijos „Senjorų dienos internete 2020“ tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

Daugiau informacijos apie kitas akcijos „Senjorų dienos internete“ transliacijas.