Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinys (Tilžės g. 9)

RENGINYS ATŠAUKTAS
Spalio 31 d. 11 val.
 kviečiame jaunimą į knygų klubo „Kitame sakinyje“ susitikimą. Vasarą Interaktyvioje vasaros skaitykloje startavusio knygų mylėtojų klubo susitikimai kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį vyks Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9).

Knygų klubas „Kitame sakinyje“ – tai įstabi ir nemokama galimybė Klaipėdos jaunimui (16-29 m.) neformalioje aplinkoje iš naujo atrasti skaitymo malonumą, kartu su bendraminčiais (už)(si)motyvuoti save skaitymui ir įveikti lengvai konkurencingą asmeninį iššūkį – per mėnesį perskaityti bent vieną knygą.

Knygų klubo narystė gali tapti nebūtinai įpareigojanti kasdienybės dalis, skatinanti susipažinti ne tik su įvairiausių žanrų literatūra, bet ir pasidalinti savo įžvalgomis, sudalyvauti diskusijoje ar perskaityto kūrinio apžvalgoje.

Daugiau informacijos tel. (8 46) 314728 arba el. paštu jaunimas@biblioteka.lt.

Diskusijos ir įvairiausi klausimai bus atsakyti uždaroje Facebook grupėje Knygų klubas „Kitame sakinyje“. Kviečiame prisijungti!