Vieta:  Tiesioginė transliacija: https://fb.watch/1n-z0RUeRA/ 

dramokr.jpg

Spalio 27 d. 18 val. vyks knygos „Minčių žvėrynas“ pristatymas ir srautinio rašymo dirbtuvės su rašytoja, knygų apie minčių valdymą autore Eva Tombak.

„Minčių žvėrynas“ - tai minčių ir emocijų dresavimo teorija ir praktika. Naujoko protui pritaikyti metodai, kaip šuns protą paversti liūtišku, kad liautųsi vaikytis kiekvieno kvailo pagalio.

Autorė Eva Tombak sako: „Protą reikia treniruoti kaip šunį. Netreniruotas protas elgiasi kaip šunytis, kuris, nenustygdamas vietoje, prikrečia eibių. Šunytį pirmiausia mokome komandų: „Sėdėk, ramiai.“ Taip pat pradedame ir proto dresavimą. Bet su protu reikia elgtis gudriau. Protas priešinasi nurodinėjimams, jam reikia mesti pasirinkimo kaulą – iliuziją, kad daro tai, ką nori, o ne tai, ko reikia. Šuns dresavimas įprastai trunka 3–6 mėnesius. Žmogaus proto ugdymas – visą gyvenimą.“

O liūdnos ar piktos minties įsiskverbimas į sąmonę ne mažiau pavojingas, nei korona viruso invazija į organizmą. Būtina pasirūpinti nepageidaujamos minties išvarymu, jei nenorime, kad ji mus išvarytų – tokia srautinio rašymo dirbtuvių esmė su Eva Tombak.

Transliacijos nuorodahttps://fb.watch/1n-z0RUeRA/ 

Renginys organizuojamas pagal projektą „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1003663656748064/