Vasario 11–15 dienomis, minint 17-ą Saugesnio interneto savaitę, Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kvietė visuomenę dalyvauti įvairiose šviečiamosiose saugesnio interneto veiklose. Siekta atkreipti dėmesį į kylančias problemas internete, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Už bendradarbiavimą organizuojant Saugesnio interneto savaitės veiklas ir taip prisidedant prie geresnio interneto kūrimo bibliotekai skirtas organizatorių „Prisijungusi Lietuva“ ir asociacijos „Langas į ateitį“ akcijos prizas ir padėka.

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padaliniuose vykusių renginių akimirkos.