Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos (Turgaus g. 8) languose eksponuojama praeivių dėmesį traukianti Aidos Raimondos Pečeliūnienės naujametinė ekspozicija „Atgimęs Imanuelio Kanto vardas“, kurioje vaizduojamas ne tik sniege paskendęs senasis miestas, gyventojų pramogos lauke bet ir filosofas Imanuelis Kantas. Kviečiame visus praeiti senamiestyje Turgaus gatve ir pasigrožėti įspūdinga kompozicija!

Bibliotekos vitrina dalyvauja dienraščio „Vakarų ekspresas“ ir Klaipėdos miesto savivaldybės tradiciniame vitrinų kalėdinės puošybos konkurse „Mūsų švytinčios Kalėdos“. Iki 2020 m. sausio 19 d. „Vakarų ekspreso“ „Facebook“ puslapyje galima atiduoti savo balsą (Patinka) už Bibliotekos vitriną.
Visi puošybos konkurso „Mūsų švytinčios Kalėdos“ dalyviai.

Konkurso komisija gruodžio 19 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos vitriną pripažino pačia gražiausia ir jai skyrė pirmąją vietą.

Žiniasklaidoje:
Bibliotekos languose - senasis Karaliaučius ir Imanuelis Kantas