Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinyje (Kalnupės g. 13) kviečiame dalyvauti kasdien vykstančiuose edukaciniuose-kūrybiniuose užsiėmimuose.

Gruodžio 2 d. Lopšelio-darželio „Versmė“ priešmokyklinių ugdymo grupių meninių darbelių paroda „LAIŠKAS KALĖDŲ SENELIUI“. Mokytoja Elena Rzianina ir mokytoja Jurgita Žiogė.
Gruodžio 3 d. KALĖDINĖS SNAIGĖS: snaigių karpymas ir bibliotekos puošimas.
Gruodžio 4 d. 10 val. ADVENTO ŽIBINTO ŠVIESA: edukacija. Dalyviai: Medeinės mokyklos mokiniai ir mokytojas.
Gruodžio 5 d. PASAKŲ NAMELIAI: Kalėdinių namukų gamyba.
Gruodžio 6 d. KALĖDŲ BELAUKIANT: kalėdinių žaisliukų gamyba, eglutės puošimas.
Gruodžio 7 d. KALĖDINIAI ROMANAI: Kalėdinių knygų paroda.
Gruodžio 9 d. LAIŠKAS KALĖDŲ SENELIUI.
Gruodžio 10 d. Kalėdinių darbų paroda „ŠEIMOS ŠILUMA“. Dalyviai : KMSC keramikos studija „Žiezdrė“ ir fitotechnologijų būrelis. Mokytojos V.Daukšienė, R.Kulik, L.Ivanova, I.Temliakova.
Gruodžio 11 d. 16 val. PIRMO SNIEGO PRELIUDAS: Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro teatro studijos „Teatriukas A“ vaidinimas-kompozicija . Vadovė Birutė Mažonienė.
Gruodžio 12 d. JUMS PAUKŠČIUKAI PO GRŪDELĮ: lesyklėlių paukšteliams gamyba.
Gruodžio 13 d. ŠVIESOS DIENA: žibintų gamyba.
Gruodžio 14 d. 15 val. SPORTAS, SVEIKA MITYBA. Susitikimas su Rūta Beišyte-Aminova
Gruodžio 16 d. KARŠTO ŠOKOLADO DIENA: pats skaniausias Kalėdinis gėrimas - karštas šokoladas mūsų mažiesiems skaitytojams
Gruodžio 17 d. KNYGŲ KALĖDOS: Gerumo akcija. Skaitytojų dovanotos knygos Klaipėdos miesto ligoninės bibliotekai.
Gruodžio 18 d. 11 val. MAMADIENIS BIBLIOTEKOJE: mamyčių užsiėmimai su vaikais.
Gruodžio 19 d. KARNAVALAS BIBLIOTEKOJE: karnavalinių kaukių gamyba.
Gruodžio 20 d. 14 val. Kalėdinis filmas VIENAS NAMUOSE
Gruodžio 21 d. KALĖDOS ANT JŪSŲ STALO: Kalėdinių vaišių, patiekalų ir stalo serviravimo knygų paroda.
Gruodžio 23 d. VILTIES IR SVAJONIŲ DIENA. Rašysime svajones ateinantiems metams, prisiminsime geriausius šių metų įvykius.