Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka nuo rugsėjo mėn. vykdo edukacinę programą 10-14 metų moksleiviams „Kultūros paveldo objektai – Minecraft pasaulyje“ ir kviečia jaunuolius programuoti pačiu smagiausiu būdu perkuriant Minecraft žaidimą. Kviečiame registruotis tel. (8 46) 314728 arba jaunimas@biblioteka.lt Užsiėmimai vykdomi įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Inovacijų laboratorija rytdienos kartai“.

Moksleiviai taip pat susipažįsta su JavaScript programavimo pagrindais, kurie ne tik smagūs, tačiau gali padėti išmokti kitas programavimo kalbas ateityje! Kiekvienas dalyvis prisideda atkurdami Klaipėdos miestą Minecraft viduje bei susipažįsta su asmeniniu pagalbininku – ROBOTUKU!

Užsiėmimai vyksta nuo 2019 m. rugsėjo 17 d. antradieniais, penktadieniais 16-18 val. Trukmė - 16 val.
Rudens grupėse laisvų vietų nebėra. Registruojama į
užsiėmimus, vyksiančius gruodžio mėn.

Laukiame visų Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9, Klaipėda). Pažadink savyje išradėją!

Projekto partneris „Robotikos mokykla“.