Prisijungusi Lietuva“ sėkmingai įsibėgėja su nauja projekto kryptimi – e. skautais! E. skautas – tai jaunuolis, pasiryžęs padėti kitiems naudotis skaitmeninėmis technologijomis, sužinoti apie jų teikiamą naudą bei saugų elgesį internete. Jei ir tu domiesi išmaniaisiais įrenginiais ir esi pasiryžęs tapti šių dienų #herojumi padėsiančiu kitiems išmokti jais naudotis, prisijunk prie e. skautų būrio!

Kaip tapti e. skautu?

Prisijungti prie e. skautų tinklo veiklos kviečiami 14–29 metų jaunuoliai, įgudę naudotis išmaniaisiais telefonais ir galintys savo žiniomis pasidalyti su vyresnio amžiaus žmonėmis. Susidomėję ir norintys prisidėti prie šios iniciatyvos, pirmiausia turi užsiregistruoti svetainėje www.prisijungusi.lt/e-skautai . Ten rasite naudingą informaciją, kuri padės pasiruošti būsimai veiklai. Sėkmingai atsakę į testo klausimus, galėsite parsisiųsti e. skauto pasą. Su juo jau galima keliauti į artimiausią biblioteką ir susitarus su bibliotekininku pradėti e. skauto veiklą.

Kviečiame aktyvius jaunuolius, užsiregistravusius ir gavusius e. skauto pasą, apsilankyti artimiausiame Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinyje. Kilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu info@biblioteka.lt arba tel. (8 46) 314725.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.