Gerb. Tėveliai ir Mokytojai! Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka parengė naują Vaikų vasaros skaitymo programą „Baubas – mano draugas“ ir kviečia 1-7 kl. vaikus susidraugauti su savo baubais! Juos pažinti ir su jais susidraugauti padės bibliotekininkų kruopščiai parinktos knygos, smagios užduotys, kūrybinės varžytuvės, iššūkiai bibliotekose ir linksma Vasara baubų karuselėje!

Vaikai turi labai daug BAUBŲ – tai įvairios baimės, patyčios, esu kitoks, nepasitikėjimas, abejingumas, vienišumas, kurias jie turi išmokti pažinti ir įveikti. Psichoterapeutai sutaria, kad skaitymas yra puiki savianalizės forma ir kad skaitydami knygas (rekomenduojamų knygų sąrašas), kuriose aprašomos į mūsų išgyvenimus panašios problemos, bei susitapatindami su personažais galime pasisemti vidinės stiprybės, išmokti kitaip žvelgti į savo problemas. Šią vasarą vaikams siūlysime literatūrą, kuri įkvepia, padeda jiems suprasti jausmus ir juos išgyventi, išgyventi tam tikrą konkretų gyvenimo tarpsnį.

Labai kviečiame mokytojus palaikyti mūsų iniciatyvą ir tikimės, kad atsisveikindami vasarai, paraginsite vaikus dalyvauti Vasaros skaitymo programoje, lankytis bibliotekoje, skaityti knygas, ir, gal būt, pažadėsite įvertinti jų skaitymo rezultatus. Dalyvavimą programoje vaikai galės patvirtinti pateikdami registracijos lapą (baubų karuselę).

Programa startuoja birželio 1 d., o skaitymo rezultatus sumuosime rugsėjo pradžioje. Kaip skaityti ir kur registruotis, vaikai sužinos perskaitę taisykles.