Norintiems pagilinti žinias - nemokami 6 val. trukmės mokymai Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) ir Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A).

Artimiausio datos:
Balandžio 8-9 d. 17 val. Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis.
Balandžio 15-16 d. 17 val. Atsakingas turinio skelbimas internete – debesų kompiuterijos pagrindai, kaip kurti, redaguoti bei dalintis dokumentais GOOGLE debesyse. Susirgus mokytojai, mokymai apie debesų technologijas iš Balandžio 15-16 d. 17.00 val. perkeliami į balandžio 23, 25 d. arba gegužės 9, 10 d. 17.00 val. pagal galimybes. Su visais užsiregistravusiais susisieksime.
Balandžio 27 d. 10 val. Būk aktyvus, unikalus ir verslus – sužinosite kaip susikurti savo interneto svetainę ar tinklaraštį.

Kviečiame registruotis: tel. (8 46) 314723, info@biblioteka.lt, užpildžius formą internetu.

Mokymai organizuojami pagal projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”