Vasario mėn. skaitmeninio raštingumo mokymų grafikas. Kviečiame registruotis!

2023 m. vasario mėn. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia gyventojus į šiuos nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus:

PEMPININKŲ PADALINYJE (Taikos pr.81A, registracija tel. (8 46) 346301 arba https://bit.ly/3ub189s)

• Vasario 6–10 d. 11.00–14.00 val. Kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems „Skaitmeninės technologijos TAU“ (mokymai grupėse, 15 val.)
    Sužinosite: kaip naudotis kompiuteriu; kaip rengti tekstinius dokumentus; kaip saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos; kaip dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais; apie kasdienines e. viešąsias ir laisvalaikio paslaugas.
  • Vasario 27–28 d. 11.00–14.00 val. „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ (6 val.).
    Išmoksite internetu užsakyti e.valdžios paslaugas, pažymas, deklaruoti pajamas ar gyvenamąją vietą, užsiregistruoti pas gydytoją, teikti prašymus „Sodrai“, taikyti e.parašą ir dar daugiau.

„KAUNO ATŽALYNO“ PADALINYJE
(Kauno g. 49)
Kūrybinėje darbo erdvėje organizuojamos individualios pamokos darbui su grafine „Wacom Cintiq Pro“ planšete. Pristatomos galimybės: skaitmeninis piešimas ir logotipų kūrimas bei laisvai prieinamos programos asmeniniams poreikiams. 1 val. nemokamai. Registracija tel. (8 46) 314727.

• Vasario 27–kovo 3 d. 11.00–14.00 val. Kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems „Skaitmeninės technologijos TAU“ (mokymai grupėse, 15 val.)

NUOTOLINIAI MOKYMAI
(Teams platformoje, registracija tel. (8 46) 314725 arba info@biblioteka.lt)

• Vasario 13–15 d. 17.00–19.00 val. mokymai pažengusiems „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“ (6 val.).
    Sužinosite, kaip bendrauti ir dalytis turiniu internete, išnaudojant Gmail pašto galimybes, pokalbius, elektroninius kalendorius, diską ir aplamai, kaip tvarkyti Google paskyrą.

Registruotis į mokymus kviečiame skambinant prie padalinio nurodytu numeriu arba užpildant bendrą registracijos formą: https://bit.ly/3ub189s.