Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka tęsia kultūrinę-edukacinę veiklą Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) ir pristato rugpjūčio 1–12 d. dienos renginių programą bei kviečia dalyvauti iššūkyje „Žingsniuok su knyga“

Mes už tvarumą! 08.01–08.12 kviečiame tausoti gamtą ir vaikščioti pėsčiomis – nueiti kuo daugiau žingsnių ir aplankyti kuo daugiau bibliotekų. Klausimas – kiek jų? Užsukęs į bet kurią KMSVB biblioteką ar Vasaros skaityklą, pasiimk Klaipėdos bibliotekų žemėlapį, kuris tikslingai padės įveikti iššūkį. Rugpjūčio 12 d. nugalėtojų žingsnius mainysime į vertingas knygas, skėčius, Power Bank baterijas! Geriau gamtai, geriau sveikatai ir kultūrai!

Maloniai visus kviečiame!

Detali Interaktyvios vasaros skaityklos renginių programa