2022 sausio mėn. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka vėl kviečia gyventojus į skaitmeninio raštingumo mokymus gyvai ir nuotoliniu būdu.
Pradėkime metus siekdami naujų žinių!

„Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49, registracija tel. (8 46) 314727)

• Sausio 10–14 d. nuo 11–14 val. Kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“. Grupiniai mokymai (15 val.). Sužinosite: kaip naudotis kompiuteriu; kaip rengti tekstinius dokumentus; kaip saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos; kaip dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais; apie kasdienines e. viešąsias ir laisvalaikio paslaugas.
  • Sausio 18–20 d. nuo 11–13 val. „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“. Grupiniai mokymai (6 val.). Sužinosite, kaip bendrauti ir dalytis turiniu internete, išnaudojant Gmail pašto galimybes, pokalbius, elektroninius kalendorius, diską ir aplamai, kaip tvarkyti Google paskyrą.

Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A, registracija tel. (8 46) 346301)

• Sausio 17–21 d. 10.30–13.30 val. pradedantiesiems „Išmaniųjų įrenginių naudojimas“ . Grupiniai mokymai (15 val.)
    Sunkiai sekasi suvaldyti išmanųjį telefoną ar planšetę? Norite įsidiegti išmaniąją programėlę, išsisaugoti naują adresatą, bet nežinote, kaip tai padaryti? Reikia nufotografuotas nuotraukas nusiųsti giminaičiui užsienyje, bet nepavyksta? Viso to ir dar daugiau galite išmokti šiuose mokymuose. Dalyviai gali dirbti su savo išmaniaisiais įrenginiais arba bibliotekos „Android“ operacinės sistemos planšetiniais kompiuteriais.
  • Sausio 24 ir 25 d. 11–14 val. „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas“. Grupiniai mokymai (6 val.) Susipažinsite su nuotraukų redagavimo bei animacijų kūrimo programėlėmis bei išbandysite jų veikimą. ATŠAUKIAMAS

Nuotoliniai mokymai Teams platformoje

• Sausio 18–20 d. 17–19 val. „Dokumentų kūrimas internete ir dalijimasis su kitais“ (6 val.). Susipažinsite su debesų kompiuterija ir bendradarbiavimo priemonėmis internete, Google tekstinių dokumentų rengimu internete, dalijimosi ir bendro naudojimo su kitais asmenimis galimybėmis. Išmoksite plačiau naudoti Google disko galimybes bei saugiai ir patogiai el.parašu pasirašyti sukurtus dokumentus. Registracija https://forms.gle/G1yCsgXxXAh8r2RX7

Į visus kitus mokymus registruotis galite nurodytu telefonu arba užpildant bendrą registracijos formą.

Atvykusiems į mokymus būtina turėti galimybių pasą.