Nuo 2021 m. gruodžio 28 d. vyresniems nei 12 metų ir 2 mėn. vaikams lankantis Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padaliniuose reikalingas galimybių pasas ar jam alternatyvūs dokumentai. Galimybių paso nėra reikalaujama neformaliojo ugdymo užsiėmimuose, kultūros paso edukacijose, ekskursijose su klase.

BE GALIMYBIŲ PASO:
• Teikiamos tik knygų atsiėmimo ir grąžinimo paslaugos.
Knygas užsakyti galima telefonu, el. paštu (bibliotekų kontaktai); portale www.ibiblioteka.lt.

SU GALIMYBIŲ PASU (arba asmenys iki 12 m. ir 2 mėn. ):
• Gali naudotis visomis bibliotekos teikiamomis paslaugomis.
Būnant bibliotekoje visiems privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis saugaus atstumo.

Bibliotekoje teikiama pagalba, norintiems išsiimti Galimybių pasą elektroniniu ar spausdintiniu formatu nemokamai:

• Visi, turintys elektronines atpažinties priemones (el. bankininkystę ar el. parašą), gali kreiptis į biblioteką - jos darbuotojai padės atsisiųsti bei atsispausdinti GALIMYBIŲ PASĄ.
  • Neturintiems šių priemonių Galimybių pasas nemokamai išduodamas Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose, vaistinėse, Lietuvos pašto skyriuose, „Pay Post“ klientų aptarnavimo vietose, „Sodros“ padaliniuose.

DALYVAVIMAS BIBLIOTEKOS RENGINIUOSE

PAPILDYMAS – nuo sausio 17 d. bibliotekos renginiuose ar mokymuose uždarose erdvėse visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Respiratorių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems žmonėms, kurie dėl savo sveikatos būklės respiratorių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

Saugokime save ir kitus!