Artėja Kalėdos – gražiausia metų šventė, kada mūsų širdys prisipildo gerumo, kada svarbiausias troškimas yra ne gauti, o duoti, ne tik imti, bet ir dalintis. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka 2021 m. gruodžio 9–31 d. skelbia kalėdinę akciją „Knyga – dovana“ ir kviečia dalintis skaitymo džiaugsmu bei dovanoti knygas vieni kitiems.

Yra tokių knygų, kurios pakeičia mūsų pasaulį. Yra knygos, tokios kaip L. Gounelle knyga „Dievas visada keliauja inkognito“ ar P. Coelho „Alchemikas“ atsirandančios mūsų rankose tada, kada labiausiai ieškome išminties. Galbūt šiandien tos išminties ar įkvėpimo veikti reikia kam nors kitam? Kalėdos - vilties, laukimo ir stebuklų metas. Netikėtu stebuklu kažkam gali tapti tavo knyga.

Ar nenuostabu būtų gauti dovanų knygą nuo nepažįstamojo su prasmingais palinkėjimais, įžvalgomis? Juk mus jaudina ištisus dešimtmečius beribiuose vandenynuose klajojantys buteliai su rašteliais, kurie dažnai pasiekia adresatus.

Akcijoje „Knyga – dovana“ kviečiame dalyvauti žinomus klaipėdiečius, kultūros ir meno žmones, politikus, visus norinčius.

KAIP DALYVAUTI AKCIJOJE?

• IŠRINK knygą, kurią norėtum padovanoti nepažįstamajam;
  • SUPAKUOK, o viduje palik laišką ar palinkėjimą;
  • ATNEŠK į bet kurį Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinį;
  • PADĖK supakuotą knygą TEN, kur ją ras ieškantis žmogus.
  • DALINKIS patirtomis emocijomis socialinėje medijoje, žymėdamas #knyga_dovana arba siųsdamas el.paštu kaledos@biblioteka.lt

IEŠKOK KALĖDŲ ČIA ....