Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka gruodžio mėnesį kviečia dalyvauti šiuose skaitmeninio raštingumo mokymuose:

Pempininkų bibliotekoje (Taikos pr. 81A, tel.: (8 46) 346301)

• Gruodžio 8-9 d. 10.30-13.30 val. „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas“. Grupiniai mokymai (6 val.)
    Susipažinsite su nuotraukų redagavimo bei animacijų kūrimo programėlėmis bei išbandysite jų veikimą.
  • Gruodžio 13-17 d. 10.30-13.30 val. Kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“. Grupiniai mokymai (15 val.)
    Sužinosite: kaip naudotis kompiuteriu; kaip rengti tekstinius dokumentus; kaip saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos; kaip dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais; apie kasdienines e. viešąsias ir laisvalaikio paslaugas.

„Kauno atžalyno“ bibliotekoje (Kauno g. 49, tel.: (8 46) 314727)

• Gruodžio 1-3 d. 11-13 val. „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“. Grupiniai mokymai (6 val.)
    Sužinosite, kaip bendrauti ir dalytis turiniu internete, išnaudojant Gmail pašto galimybes, pokalbius, elektroninius kalendorius, diską ir aplamai, kaip tvarkyti Google paskyrą.
  • Gruodžio 6,7 ir 9 d. 11-13 val. „Viešosios paslaugos internete“. Grupiniai mokymai (6 val.).
    Išmoksite internetu užsakyti e.valdžios paslaugas, pažymas, deklaruoti pajamas ar gyvenamąją vietą, užsiregistruoti pas gydytoją, teikti prašymus „Sodrai“, taikyti e.parašą ir dar daugiau.
  • Gruodžio 14-16 d. 11-13 val. „Būkime saugūs internete“. Grupiniai mokymai (6 val.).
    Susipažinsite su pagrindinėmis saugos žiniomis skaitmeniniame pasaulyje, išmoksite atpažinti galimas grėsmes ir rizikas internete, sužinosite, kokių saugumo priemonių imtis, siekiant apsaugoti savo skaitmeninius įrenginius.

Nuotoliniai mokymai, TEAMS platformoje

• Gruodžio 14 d. 15-17 val. „Kaip naudotis iBiblioteka, el. knygų skaitymas“ (2 val.)
    Sužinosite, kaip užsiregistruoti iBiblioteka portale ir naudotis jo paslaugomis: leidinių užsakymas, rezervavimas ir grąžinimo termino pratęsimas; kaip skolintis ir skaityti el. knygas ir kt.
  • Gruodžio 14-16 d. 17-19 val. „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“ (6 val.)

Į mokymus registruotis
galite telefonu arba užpildant bendrą registracijos formą.

Atvykusiems į mokymus būtina turėti galimybių pasą.