Lankytojų dėmesiui! Nuo lapkričio 3 d. keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka.

BE GALIMYBIŲ PASO:
• Teikiamos tik knygų atsiėmimo ir grąžinimo paslaugos.
Knygas užsakyti galima telefonu, el. paštu (bibliotekų kontaktai); portale www.ibiblioteka.lt

SU GALIMYBIŲ PASU (arba asmenys iki 16 metų):
• Gali naudotis visomis bibliotekos teikiamomis paslaugomis.

Būnant bibliotekoje visiems privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis saugaus atstumo.

Neaptarnaujami lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Bibliotekoje teikiama pagalba, norintiems išsiimti Galimybių pasą elektroniniu ar spausdintiniu formatu nemokamai:

• Visi, turintys elektronines atpažinties priemones (el. bankininkystę ar el. parašą), gali kreiptis į biblioteką - jos darbuotojai padės atsisiųsti bei atsispausdinti GALIMYBIŲ PASĄ.
  • Neturintiems šių priemonių Galimybių pasas nemokamai išduodamas Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose, vaistinėse, Lietuvos pašto skyriuose, „Pay Post“ klientų aptarnavimo vietose, „Sodros“ padaliniuose.

Saugokime save ir kitus