Sunkiai sekasi suvaldyti išmanųjį telefoną ar planšetę? Norite įsidiegti išmaniąją programėlę, išsisaugoti naują adresatą, bet nežinote, kaip tai padaryti? Reikia nufotografuotas nuotraukas nusiųsti giminaičiui užsienyje, bet nepavyksta? Viso to ir dar daugiau galite išmokti skaitmeninio raštingumo mokymuose „Išmaniųjų įrenginių naudojimas“.

Šie užsiėmimai vyks tris dienas po tris valandas: spalio 19 d. ir 21 d. 10:30-13:30 val., o spalio 20 d. 12:30-15:30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A). Registruotis galite tel. (8 46) 346301.

Mokymų metu dalyviai gali dirbti su savo išmaniaisiais įrenginiais arba bibliotekos „Android“ operacinės sistemos planšetiniais kompiuteriais.

Mokymų dalyviams būtina turėti skaitytojo pažymėjimą ir galimybių pasą.

Panaudota Christian Wiediger nuotrauka iš „Unsplash“