Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinyje veikianti Monų laboratorija kviečia 10-12 metų jaunuolius į edukacines dirbtuves „Kas tas vobleris?“, skirtas žvejybinių priemonių gamybai nuo idėjos iki visiško estetinio išpildymo. Šiais laikais meškeriojimo „žaislų“ pasaulyje, rodos, galima nusipirkti visko, ko tik širdis geidžia. Tačiau kartais labai smagu pasigaminti pačiam. Šiuolaikinis vobleris gali tarnauti ne tik žvejyboje, tačiau ir kaip stiliaus aksesuaras. Laukiame vaikinų ir merginų!

• KADA? Užsiėmimai mažomis grupėmis (5 žm.) vyks rugsėjo 21–30 d., spalio 5–14 d., keturi užsiėmimai, du kartus savaitėje antradieniais, ketvirtadieniais nuo 15 val.
• KUR? Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9)
• KAIP? Registracija tel. 846314728 arba jaunimas@biblioteka.lt