Liepos 9–11 d. dėl atliekamų modernizavimo darbų neveiks bibliotekų elektroninių paslaugų portalas ibiblioteka.lt. Šiomis dienomis skaitytojams nebus galimybės naudotis šio portalo paslaugomis.

Nuo liepos 12 d. ibiblioteka.lt registruoti vartotojai bus nukreipiami į atnaujintą portalą ibiblioteka.lt. Naudojantis atnaujintu portalu galimi trikdžiai dėl duomenų perkėlimo į naują sistemą, testavimo procesų.

Liepos 9–11 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos skaitytojai knygas galės užsakyti telefonu arba el. paštu. Bibliotekos padalinių kontaktai.

Svarbu! Liepos 30 d. bus atliekamas bibliotekos duomenų perkėlimas į naują sistemą. Skaitytojai aptarnaujami bibliotekoje.

Svarbu! Nuo liepos 9 iki liepos 30 d. portale ibiblioteka.lt skaitytojai negalės savarankiškai užsiregistruoti, nebus galimybės redaguoti jų duomenų ir išduoti skaitytojo pažymėjimų. Nurodytu laikotarpiu nauji skaitytojai bus registruojami bibliotekoje.

Informacija ir pagalba dėl portalo ibiblioteka.lt Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos skaitytojams TEIKIAMA el. paštu: komplekt@biblioteka.lt.

Atnaujintame portale ibiblioteka.lt veiks modernizuotos esamos el. paslaugos, taip pat sukurtos naujos el. paslaugos, suteiksiančios vartotojams galimybę kurti skaitytojo, turinio teikėjo profilius, per portalą atlikti paiešką interneto išteklių archyve, atlikti elektroninių periodinių leidinių paiešką ir skaityti juos portale, leidėjams, autoriams portalo priemonėmis kurti el. knygas.

Atsiprašome už galimus nesklandumus dėl atliekamų elektroninių paslaugų portalo modernizavimo darbų.