Tris vasaras iš eilės bibliotekos Pempininkų padalinio vitrinas savo rankdarbiais puošė kuriančios mamos. Šiemet šį sezoninį parodų ciklą „Kai mažyliai užmiega...“ keičiame metiniu ir kviečiame ne tik mamas, bet ir močiutes, tetas, aukles – kuriančias moteris – neslėpti rankdarbių savo namuose!

Parodų ciklu siekiame visuomenei pristatyti rankdarbių kūrėjas, suteikti joms galimybę reklamuoti savo veiklą, semtis minčių. Patirtis rodo, kad ne vienai kuriančiai moteriai, rankdarbių eksponavimas suteikė ne tik vidinio džiaugsmo, bet ir galimybę iš to užsidirbti. Todėl paskatinsime ir Jus malonumą paversti verslu – pakviesime į verslo kūrimo pagrindų mokymus!

Parodų eksponavimo metu, belaukiant knygų bibliotekoje ar svetainėje www.biblioteka.lt, galėsite pamatyti moterų rankomis kurtų aksesuarų, žaislų ar mielų namų interjero detalių.

Parodykite savo sugebėjimus ir pradžiuginkite kitus!

Registracija tel. (8 46) 346301, el. paštu pempininkai@biblioteka.lt arba Facebook paskyroje „KMSVB Pempininkų biblioteka“.

Paroda vykdoma pagal projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.