Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka tęsia jau tradicija tapusį renginį „Vaikų knyga“! Šiais metais savo skaitytojus, mokytojus, tėvelius ir visus visus kviečiame į virtualią edukaciją – apsilankymą spalvingame knygų pasaulyje. Norint susipažinti su naujausiais leidiniais (o jų net 4000!), tokiu pat smagiu būdu kaip ir bibliotekose, teatralizuoti pristatymai pateikiami trumpametražiais filmukais, papildytais virtualiomis užduotimis.

Parengtos dvi skirtingos edukacinės programos ikimokyklinio ugdymo ir pradinių klasių vaikams. Kviečiame vaikų grupes dalyvauti smagiame susitikime su „Vaikų knyga 2020“!

Prisiregistravus – atsiunčiamos užduočių nuorodos.

Daugiau informacijos ir registracija tel. (8 46) 314719 arba el. paštu vaikai@biblioteka.lt