2020 m. lapkričio 14–22 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia visus suaugusiuosius susitikti ir mokytis kartu – 21-ojoje suaugusiųjų mokymosi savaitėje. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka jau ne pirmus metus jungiasi prie iniciatyvos ir organizuoja įvairius renginius.

Šiemet dėl visuotinio karantino nemažai renginių atšaukta, todėl vyks tik nuotoliniu būdu organizuojami renginiai:

• Lapkričio 17-19 d. 17-19 val. nuotoliniai nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiems tema „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas", iš anksto užsiregistravusiems https://forms.gle/uCds1gvzBUSwzKmf7. Grupė jau pilna, bet visiems užsiregistravusiems papildomai bus pasiūlytos kitos datos.
  • Lapkričio 20 d. 18.30 val. virtualus susitikimas „Gyvi santykiai“ su santykių konsultantu Šarūnu Mažuoliu. Tiesioginė transliacija Facebook paskyroje „Pempininkų biblioteka“. Skaityti daugiau...

Kviečiame susipažinti su Suaugusiųjų mokymosi savaitei Klaipėdoje planuotais renginiais