Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų padalinys (Danės g. 7) kviečia moksleivių grupes į nuotaikingus virtualius susitikimus-edukacijas iš bibliotekos.

KAS BIBLIOTEKOJE GYVENA?
Organizuojamos virtualios ekskursijos 1–4 klasių moksleivių grupėms „Kas bibliotekoje gyvena“. Kviečiame mokytojus su klase registruotis į virtualią ekskursiją po Vaikų biblioteką, esančią Danės g. 7. Esame atviri jūsų pasiūlymams ir mielai paįvairinsime mokymo programą.

LEGOLENDAS ir VIRTUALI KELIONĖ Į KLAIPĖDOS PRAEITĮ
LEGOlendas bibliotekoje kviečia pradinio ugdymo moksleivių grupes į nuotolinę edukaciją „Virtuali kelionė į Klaipėdos praeitį". Vaikų lauks pažintis su bibliotekoje gyvenančiomis Lego legendomis, virtuali ekskursija, smagios ir bauginančios praeities istorijos, įdomios užduotys ir galimybė užduoti nepatogius klausimus paslaptingai būtybei – Raganai. (Projektas „Legolendas bibliotekoje – kūrybingiems ir sumaniems vaikams", kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba)

Iki gruodžio 23 d. išankstinė grupių registracija tel. (8 46) 314719 arba el. paštu vaikai@biblioteka.lt

Mielai visų laukiame!