Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą dėl visuotinio karantino įvedimo Lietuvos teritorijoje nuo lapkričio 7 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka apribojo savo veiklą ir vykdo tik bekontaktį lankytojų aptarnavimą dokumentais.

BIBLIOTEKOS DARBO LAIKAS:

• Pirmadieniais–penktadieniais nuo 11–18 val.
  • Pietų pertrauka 14–14.30 val.
  • Šeštadieniais, sekmadieniais – nedarbo dienos.

BIBLIOTEKA VYKDO TIK BEKONTAKTĮ LANKYTOJŲ APTARNAVIMĄ:

• Tik leidinių skolinimas ir grąžinimas; skaitytojų grąžinti leidiniai karantinuojami 72 val.
  • Leidinius rekomenduojama užsisakyti iš anksto elektroniniame kataloge http://katalogas.biblioteka.lt, elektroniniu paštu ar paskambinus telefonu į savo biblioteką. Bibliotekų kontaktai. Kaip naudotis bibliotekos elektroniniu katalogu rodoma mokomajame filmuke.
  • Vieša kompiuterių prieiga stabdoma.
  • Neformalus švietimas, edukacijos, renginiai vyksta nuotoliniu būdu virtualioje erdvėje. Informacija skelbiama svetainėje www.biblioteka.lt

BIBLIOTEKOJE LANKYTOJAMS BŪTINA LAIKYTIS VISŲ SAUGOS REIKALAVIMŲ:

• Privalomos apsauginės veido kaukės.
  • Atvykus dezinfekuoti rankas.
  • Laikytis 2 m atstumo.
  • Karščiuojantys arba turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligos požymių, lankytojai neaptarnaujami.

Saugokime savo ir kitų sveikatą!