Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą dėl visuotinio karantino įvedimo Lietuvos teritorijoje nuo lapkričio 7–29 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka apriboja savo veiklą ir vykdo tik bekontaktį lankytojų aptarnavimą dokumentais.

KEIČIASI BIBLIOTEKOS DARBO LAIKAS:

• Pirmadieniais–penktadieniais nuo 11–18 val.
  • Pietų pertrauka 14–14.30 val.
  • Šeštadieniais, sekmadieniais – nedarbo dienos.

BIBLIOTEKA VYKDO TIK BEKONTAKTĮ LANKYTOJŲ APTARNAVIMĄ:

• Tik leidinių skolinimas ir grąžinimas; skaitytojų grąžinti leidiniai karantinuojami 72 val.
  • Leidinius rekomenduojama užsisakyti iš anksto elektroniniame kataloge http://katalogas.biblioteka.lt, elektroniniu paštu ar paskambinus telefonu į savo biblioteką. Bibliotekų kontaktai. Kaip naudotis bibliotekos elektroniniu katalogu rodoma mokomajame filmuke.
  • Vieša kompiuterių prieiga iki gruodžio 1 d. stabdoma.
  • Neformalus švietimas, edukacijos, renginiai vyksta nuotoliniu būdu virtualioje erdvėje. Informacija skelbiama svetainėje www.biblioteka.lt

BIBLIOTEKOJE LANKYTOJAMS BŪTINA LAIKYTIS VISŲ SAUGOS REIKALAVIMŲ:

• Privalomos apsauginės veido kaukės.
  • Atvykus dezinfekuoti rankas.
  • Laikytis 2 m atstumo.
  • Karščiuojantys arba turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligos požymių, lankytojai neaptarnaujami.

Saugokime savo ir kitų sveikatą!