Norite išmokti, o gal pasitobulinti nuotoliniu būdu?! NEMOKAMAI! Projektas „Prisijungusi Lietuva“ ir Klaipėdos Imanuelio Kanto viešoji biblioteka lapkričio mėn. kviečia registruotis į šias 3 virtualias suaugusiųjų mokymų klases pažengusiems:

  • Lapkričio 3-5 d. nuo 17-19 val. „DEBESIJA. DOKUMENTŲ KŪRIMAS INTERNETE ir dalijimasis su kitais“ (6 val.)
    Susipažinsite su debesų kompiuterija ir bendradarbiavimo priemonėmis internete, Google tekstinių dokumentų rengimu internete, dalijimosi ir bendro naudojimo su kitais asmenimis galimybėmis. Išmoksite plačiau naudoti Google disko galimybes.
  • Lapkričio 9, 10, 12 d. nuo 17-19 val. „SKAIČIUOKLĖ DARBUI IR NAMAMS“.
    Sužinosite, kaip sukurti skaičiuoklės dokumentą ir parengti jį dalinimuisi su kitais asmenimis; išmoksite atlikti kasdieninius skaičiavimus; sužinosite, kaip tvarkyti duomenų lenteles ir jas grafiškai atvaizduoti. Būtina turėti EXCEL savo kompiuteryje.
  • Lapkričio 17-19 d. nuo 17-19 val. „EFEKTYVUS LAIKO PLANAVIMAS ir BENDRAVIMAS“ (6 val.).
    Sužinosite, kaip bendrauti ir dalytis turiniu internete, išnaudojant Gmail pašto galimybes, pokalbius, elektroninius kalendorius, diską ir aplamai, kaip tvarkyti Google paskyrą.

Dalyvaudami mokymuose privalote turėti GMAIL paštą, savo kompiuterį su mikrofonu, interneto ryšį. Mokymai vyks TEAMS platformoje, prie kurios jūs prisijungsite gavę nuorodą. Nieko papildomai diegti nereikia. PATOGU, nes IŠ SAVO NAMŲ.

MOKYMAI NEMOKAMI. Norėdami dalyvauti užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime: https://forms.gle/uCds1gvzBUSwzKmf7. GRUPĖS jau PILNOS. Tačiau visiems norintiems ir užsiregistravusiems bus paskirtos naujos mokymų datos gruodžio-sausio mėn.

Plačiau apie projektą ir programas www.prisijungusi.lt