Vadovaudamasi Klaipėdos miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos 2020 m. spalio 21 dienos sprendimu, Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka nuo spalio 26 d. iki lapkričio 7 d. apriboja savo veiklą:

KEIČIASI BIBLIOTEKOS DARBO LAIKAS:

• Pirmadieniais–penktadieniais nuo 10–18 val.
  • Šeštadieniais – nedarbo diena.
  • Išskyrus Girulių padalinį antradieniais–penktadieniais nuo 10–18 val., šeštadieniais – nuo 10–17 val.

KULTŪRINĖ-EDUKACINĖ VEIKLA:

• Neformalusis vaikų ir suaugusiųjų švietimas vykdomos tik nuotoliniu būdu.
  • Kultūriniai renginiai perkeliami į virtualią erdvę (tiesioginės transliacijos bibliotekos Facebook tinkle, Youtube kanale), transliacijų nuorodos skelbiamos svetainėje www.biblioteka.lt

SKAITYTOJŲ APTARNAVIMAS

Didžiuosiuose padaliniuose (Suaugusių aptarnavimo ir informacijos skyriuje, Meno skyriuje, Jaunimo padalinyje, Pempininkų, Kalnupės ir „Kauno atžalyno“ padaliniuose):

• Knygų išdavimas ir grąžinimas; skaitytojų grąžintos knygos karantinuojamos 48 val.
  • Periodikos ir viešos interneto prieigos skaityklose laikas ribojamas iki 1 val.
  • Veikia parodų salės.
  • Teikiamos kopijavimo, spausdinimo, skenavimo paslaugos.

Mažuosiuose padaliniuose ir vaikų padaliniuose (Girulių, Melnragės, Miško, Debreceno, Vingio, Šiaulių, Laukininkų ir „Karlskronos“ padaliniuose bei Vaikų centre „Ruoniukas“, „Gerviukas“, „Pelėdžiukas“, Vaikų padalinyje Danės g. 7)

• Tik knygų, periodikos išdavimas ir grąžinimas; skaitytojų grąžinti leidiniai karantinuojami 48 val.
  • Teikiamos kopijavimo, spausdinimo, skenavimo paslaugos.

Bibliotekoje lankytojams būtina laikytis visų saugos reikalavimų:

• Privalomos apsauginės veido kaukės.
  • Atvykus dezinfekuoti rankas.
  • Laikytis 2 m atstumo.
  • Karščiuojantys arba turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligos požymių lankytojai neaptarnaujami.