Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.  skaitytojus aptarnausime nuo 10 val. – grįžtame prie įprasto bibliotekos darbo laiko su tam tikrais apribojimais:

• Lankantis bibliotekos patalpose prašome laikytis saugaus 1-o metro atstumo vienas nuo kito, rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
  • Vyresni nei 6-rių metų lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.
  • Skaitytojams, kuriems pasireiškia peršalimo simptomai, paslaugos neteikiamos.
  • Bibliotekos renginių metu (tiek lauke, tiek uždarose patalpose) privaloma dėvėti apsaugines veido priemones.
  • Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveiktos būklei.

Detalus bibliotekos padalinių darbo laikas