Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka jungiasi prie penktus metus Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuojamos skaitymo skatinimo programos „Skaitymo iššūkis“ ir kviečia visus dalyvauti, vykdyti užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“. Akcija vyks visą vasarą, nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d.

Kas gali dalyvauti?

Dalyvauti gali įvairaus amžiaus skaitytojai – nuo mažiausių iki labai patyrusių.

Užduotys

Knygas dalyviai gali skaityti iš savo namų knygų lentynų, skolintis bibliotekoje, skaityti elektronines knygas ar klausyti audioknygų. Šiemet užklupęs karantinas gerokai praplėtė skaitytojų akiratį, todėl kiekvienas „Skaitymo iššūkio“ dalyvis gali rinktis įvairių formatų knygas, svarbu, kad jos atitiktų organizatorių pateiktas užduotis. O jos šiemet yra tokios:

• Perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių;
  • Perskaityti knygą, kurios pavadinime yra skaičius;
  • Perskaityti knygą apie gamtą;
  • Perskaityti knygą apie draugystę;
  • Perskaityti eiliuotą knygą.

Kaip dalyvauti?

Dalyvauti skaitymo varžytuvėse labai paprasta: galima kreiptis į artimiausią biblioteką, kad jos darbuotojai užregistruotų jus kaip iššūkio dalyvį, kitas būdas – registruotis savarankiškai svetainėje www.vasarasuknyga.lt. Visi, sėkmingai įveikę „Skaitymo iššūkį“ ir gavę patvirtinimą el. paštu, dalyvauja bendroje loterijoje, kurioje galima laimėti 3 pagrindinius prizus: planšetę, sėdmaišį, momentinį fotoaparatą. Aktyviausiems skaitytojams atiteks ir kelios dešimtys leidyklos „Baltos lankos“ knygos. Na, o visi, kurie sėkmingai įveiks visas užduotis, dovanų gaus knygų skirtuką su vaistažolių sėklomis.

Viso iššūkio metu „Vasara su knyga“ Facebook ir Instagram paskyrose vyks konkursų, kur galima laimėti papildomų prizų.

Daugiau informacijos apie „Skaitymo iššūkį“, taisykles, registracijos formą ir karščiausias naujienas rasite: www.vasarasuknyga.lt bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga/.