Vadovaudamasi LR Vyriausybės pateiktais nurodymais Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka nuo gegužės 26 d. švelnina karantino sąlygas:

• vyksta knygų grąžinimas ir išdavimas – užsisakant elektroniniame kataloge http://katalogas.biblioteka.lt arba iš atvirų fondų; skaitytojų grąžintos knygos karantinuojamos 72 val.
  • atveriamos viešos interneto prieigos skaityklos (išskyrus „Kauno atžalyno“ ir Vingio bibliotekas): naudojimosi kompiuteriu trukmė iki 1 val.; prašome naudotis tik asmeninėmis ausinėmis; po kiekvieno naudojimosi kompiuteriu seanso daroma 10 min pertrauka kompiuterinės vietos dezinfekavimui;
  • atveriamos periodikos skaityklos ir parodų salės;
  • teikiamos kopijavimo, spausdinimo, skenavimo paslaugos.

Keičiasi bibliotekos darbo laikas:

• pirmadieniais – penktadieniais nuo 11 iki 19 val., šeštadieniais – nuo 11 iki 16 val. Vaikų padaliniai, Melnragės biblioteka, „Kauno atžalyno“ ir Girulių biblioteka – nuo 11 iki 18 val. Žiūrėti detaliau
  • Patalpų dezinfekcijos ir vėdinimo pertraukėlės: 13.00–13.15 val. ir 16.00–16.15 val.

Renginiai, edukacijos, neformalus ugdymas bei kultūros paso užsiėmimai uždarose bibliotekos patalpose vyks nuo birželio 1 d.

Bibliotekoje lankytojams būtina ir toliau laikytis visų saugos reikalavimų:

• Lankytojai įleidžiami į patalpas tik su veido apsaugos priemonėmis, pirštinėmis arba dezinfekavę rankas.
  • Tarp lankytojų būtina išlaikyti ne mažesnį kaip 2 m. atstumą.
  • Karščiuojantys (37,3 C) arba turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligos požymių, lankytojai neaptarnaujami.
  • Darbuotojai kasdien atvykę į darbą matuoja temperatūrą bei stebi savo sveikatą. Karščiuojantys arba turintys viršutinių kvėpavimo takų ligos požymių nušalinami nuo darbo.

Daugiau informacijos apie bibliotekos darbą karantino metu paskambinus telefonu 8 (607) 64266.