Šalyje karantinas pratęstas iki š.m. birželio 16 d. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės pateiktais nurodymais Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padaliniuose nuo gegužės 26 d. švelninamos karantino sąlygos:

• vyksta knygų grąžinimas ir išdavimas – užsisakant elektroniniame kataloge http://katalogas.biblioteka.lt arba iš atvirų fondų; skaitytojų grąžintos knygos karantinuojamos 72 val.
  • atveriamos viešos interneto prieigos skaityklos (išskyrus „Kauno atžalyno“ ir Vingio bibliotekas): naudojimosi kompiuteriu trukmė iki 1 val.; prašome naudotis tik asmeninėmis ausinėmis; po kiekvieno naudojimosi kompiuteriu seanso daroma 10 min pertrauka kompiuterinės vietos dezinfekavimui;
  • atveriamos periodikos skaityklos ir parodų salės;
  • teikiamos kopijavimo, spausdinimo, skenavimo paslaugos.

Keičiasi bibliotekos darbo laikas:
pirmadieniais – penktadieniais nuo 11 iki 19 val., šeštadieniais – nuo 11 iki 16 val. Vaikų padaliniai, Melnragės biblioteka, „Kauno atžalyno“ ir Girulių biblioteka – nuo 11 iki 18 val. Žiūrėti detaliau
Patalpų dezinfekcijos ir vėdinimo pertraukėlės: 13.00–13.15 val. ir 16.00–16.15 val.

Detalesnė aptarnavimo tvarka čia.

Skaitytojams informacija ir nuotolinės paslaugos teikiamos:

Karantino laikotarpiu biblioteka kviečia turiningai leisti laisvalaikį su šeima ir dalyvauti įvairiuose nuotoliniuose užsiėmimuose.

NUOTOLINIAI SUSITIKIMAI

NUOTOLINIAI UŽSIĖMIMAI VAIKAMS

Virtualios ekskursijos po Vaikų biblioteką, esančią Danės g. 7, 1-4 klasių moksleivių grupėms „Kas bibliotekoje gyvena“. Daugiau informacijos ir registracija tel. 8 46 314719 arba paštu vaikai@biblioteka.lt

Viktorina-knygmūšis jauniesiems moksleiviams„Slaptais lietuviško žodžio pėdsakais“, skirtas gegužės 7-osios – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Skaityti daugiau...

Kahoot protų mūšis „Kas yra Lietuva“ pradinių klasių moksleivių grupėms. Skaityti daugiau...

Virtualus iššūkis šeimai „Mano namai – mano tvirtovė"

Anderseno virtualioji gatvė: konkursas kūrybingiems 3-15 m. vaikams

MIAU bibliotekėlė: nepaprastos Katinėlio istorijos iš bibliotekos lentynos

Nuotoliniai Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos kūrybinių dirbtuvių „Rankdarbiai namisėdoms“ užsiėmimai:

NUOTOLINIAI UŽSIĖMIMAI
SUAUGUSIEMS

Nuotolinės Laukinininkų bibliotekos edukacijos:

• „Kiaušinių dažymas šilku“ su Tatjana Indriuliene vaizdo įrašas.
  • Dekupažiniai velykiniai kiaušiniai“ su Violeta Činskiene vaizdo įrašas
  • „Gėlė iš fetro“: nuotolinė edukacija, skirta motinos dienai. Vaizdo įrašas
  • Nuotolinė paskaita „Kvėpavimo jėga. Kaip suvaldyti stresą ir nerimą?“. Praktinį kvėpavimo užsiėmimą vedė Eugenija Djačkova. Vaizdo įrašas.
  • Nuotolinė edukacija „Pienėms pražydus“. Tęstinis užsiėmimas su mokytoja Tatjana Indriuliene – mokinomės pasidaryti gėlę iš fetro. Vaizdo įrašas.
  • Nuotolinė edukacija „Skarelės ir šalikai: tinkamai užsirišk – dailiai atrodysi“. Mokytoja Tatjana Indriulienė. Vaizdo įrašas.
  • Edukacinis užsiėmimas „Kerintis našlaičių grožis“. Tęstinis užsiėmimas su mokytoja Tatjana Indriulienė – mokino pasidaryti našlaitę iš fetro. Vaizdo įrašas.
  • Edukacinis užsiėmimas „Drugelių žaismas“. Tęstinis užsiėmimas su mokytoja Tatjana Indriulienė – mokino pasidaryti plaukų segtuką – drugelį iš fetro. Vaizdo įrašas.
  • Edukacinis užsiėmimas „Gėlė į plaukus“. Tęstinis užsiėmimas su mokytoja Tatjana Indriulienė – mokino pasidaryti plaukų papuošalą iš fetro. Vaizdo įrašas

Iššūkis #Veidaknygė: kai knyga atgyja tavo rankose

Nuotolinių paskaitų ciklas „Kinų kalba ir kultūra“

Fotografijos konkursas negalią turintiems asmenims „Klaipėda: ten, kur mūsų namai“

NAUDINGA INFORMACIJA

Atraskime Klaipėdos miestą – virtualūs bibliotekos produktai

Lietuvoje prieš 100 metų: skaitmeninės bibliotekos epaveldas.lt pikantiškos naujienos

Kviečiame skaityti, dirbti, mokytis ir pramogauti virtualiai!

Užvėrus bibliotekos duris - atsiveria naujos galimybės ir paslaugos

Projektas „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“ keliasi į virtualią erdvę!

Vytauto Didžiojo universiteto dovana – video paskaitos