Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka 2019 m. pristato naują nuotaikingą edukacinę programą 6-10 metų vaikams bei jų tėveliams „Gimtadienis kosmose“.

Ar girdėjote, kad mėnulyje galima pašokti aukščiau? Ar žinote, kuo kvepia kosmosas? Jei ne, astronautė Žvaigždūnė kviečia sutikti gimtadienį bibliotekoje įsikūrusiame slaptame tarpgalaktiniame centre „Mėnulijanas“, kur vaikų laukia nuostabi pažintis su planetomis, žvaigždėmis bei kosmoso platybėmis. Praleisite nuotykių ir atradimų kupiną dieną, o galbūt sutiksite ateiviuką Ūką iš tolimosios galaktikos??!

Edukacinės programos trukmė - 1 val., tačiau gimtadienį švęsti galima ilgiau. Gimtadieniai rengiami pirmadieniais – penktadieniais nuo 10 - 18 val., šeštadieniais – 11-15 val.

Vieta: Vaikų centre „Ruoniukas“ (Kalnupės g. 13), o vasarą ir Girulių bibliotekoje (Šlaito g. 10A). Šventės su edukacine programa kaina – 18 Eur (iki 12 vaikų grupei). Tortą bei vaišes tėveliai atsineša patys. Daugiau informacijos ir registracija el. paštu: ruoniukas@biblioteka.lt  arba telefonu (8 46) 366542.

Visiems tėveliams, ieškantiems idėjų vaikų šventei, primename ir kitas bibliotekos edukacines programas:

• Piratiški nuotykiai bibliotekoje (4-8 metų vaikams, Vaikų centre „Gerviukas“, Taikos pr. 81A, registruotis tel. (8 46) 344604)
  • Smagioji laboratorija (programa 7-10 metų vaikams, Vaikų skyriuje, Danės g. 7, registruotis tel. (8 46) 314719)

Bibliotekos tvirtovė – saugi vieta jūsų vaikams! Pradžiuginkite mažuosius gimtadienio švente, kuri suteiks daug džiaugsmo ir ilgai išliks jų atmintyje!