Kviečiame pradinių klasių mokytojus su savo klase sudalyvauti Kahoot protų mūšyje „Kas yra Lietuva“.

Tai linksma ir nesudėtinga viktorina, kurioje pateikiami klausimai (su atsakymų variantais) apie Lietuvos istoriją, lankytinus objektus, asmenybes, šventes. Ją sudaro 10-15 klausimų (priklausomai nuo klasės), tad vaikas užtruktų apie 10-15 min.

Klasės protų mūšis gali vykti Jums patogiu laiku:

1. Jums tiesiog reikės pateikti vaikams bibliotekos duotą PIN KODĄ (-US), tada vaikai įvedę jį www.kahoot.com svetainėje atsakys į klausimus. Jūs galite pasirinkti, per kiek laiko dalyviai turi atlikti užduotį (per valandą ar per kelias dienas).
  2. Esant poreikiui, mokytojui galėsime atsiųsti vaikų rezultatus (kas kiek taškų surinko).
  3. Yra galimybė patiems mokytojams išbandyti šią viktoriną prieš pateikiant klasei.

Jei susidomėjote, rašykite el. paštu pempininkuvaikai@biblioteka.lt, ir atsiųsime Jums žaidimo PIN KODĄ, kurį galėsite pateikti vaikams.
Jūsų prašysime nurodyti:

• mokyklą / klasę,
  • vaikų skaičių,
  • kada norėsite pateikti užduotį ir iki kurios dienos vaikai turi įvykdyti,
  • ar norėsite gauti visų vaikų dalyvavimo rezultatus, ar tik skaičių, kiek dalyvavo ir 5 geriausius.
  • jei norėsite gauti Padėką už dalyvavimą – savo vardą ir pavardę

Daugiau informacijos el. paštu pempininkuvaikai@biblioteka.lt arba telefonu (8 46) 344 604.

Protų mūšį parengė Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų centras „Gerviukas“.