Luizianos paslaptis: kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą / Livija Trakumienė… [et al.] ; iliustracijų dailininkė Monika Šlančauskaitė, 2019

„Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?“ – pirmoji knyga vaikams apie džiazą, sukurta lietuvių autorių. Ji skirta ne tik muzikos besimokantiems vaikams, pedagogams, knyga gali tapti puikiu laisvalaikiu su vaikais. Tai – istorija, pilna paslapčių! Pasakojama apie nenorintį muzikuoti Viljamą ir stalo įrankių komplektą, kuris grąžino berniukui meilę muzikai ir norą groti trimitu. Istorija – apie muziką ir stebuklus, atradimus ir džiaugsmą.

Knygos sudėtinė dalis – laikmena su klasikinio džiazo muzikos įrašais, natomis, patarimais kaip mokytis džiazo stilistikos, žaidimais ir muzikinėmis užduotėlėmis, žaidimais vaikams. Tai – Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos projektas.

Knygos autoriai: Livija Trakumienė, Andra Lukošienė, Aušra Smičiūtė-Butkevičienė, Audronis Trakumas, Iliustracijų dailininkė Monika Šlančauskaitė. Knygą įgarsino Virginijus Vyšniauskas Audriaus Janonio įrašų studijoje, garso redaktorius – Audronis Trakumas.